Abbasoğlu Nakliyat Logo
Kısaca Hakkımızda

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Mesut Transport, artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik ve Otomotiv Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir.

Devamı
Nakliye Hizmetimiz

Ürünlerinizin nihai teslim noktalarına ulaştırılmasında da Mesut Transport, size güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür.

Devamı
Kısaca Vizyonumuz

Yönetimi, sistemleri, verimliliği, mutlu çalışanları ve her geçen gün hızlı bir, şekilde büyüyen filosu ile kaliteli taşımacılık hizmeti yaparak sektöründe uluslararası kombine taşımacılık yapabilen ve gelecekte, kaliteli bir lojistik firması olmak.

Devamı
Kısaca Hedefimiz

Mesut Transport olarak hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini ailemizin bir üyesi olarak görmeleri şirketimizden sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. Firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.

Devamı
HAKKIMIZDA KALİTE PRENSİPLERİMİZ

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Mesut Transport, artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir.

"Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Mesut Transport, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir.

Mesut Transport olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini Mesut Transport ailesinin bir üyesi olarak görmeleri ve firmamızdan sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. Firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.

Sahip olduğumuz, araç ve belgesiyle nakliye organizatörlüğü gücümüzü de arttırmış bulunmaktayız.

Müşterilerimizin çoğu kuruluşumuzdan itibaren bizimle birlikte çalışmaktadır. Nakliye sektöründe oluşan tün yenilikler ve değişiklikler, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, bilgi çağına uygun şekilde değerlendirilmektedir.

Güvenilirlik: Mesut Transport, Müşterilerine verdiği hizmet ve standartlara uygun çalışma prensipleri ile geçmişten bugüne güvenilirliği ön planda tutmaktadır.

Kalite Bilinci: Mesut Transport, Hizmet, ürün ve çalışan kalitesi konularında bilinçli bir tutum içindedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile iş kalitesini en üst seviyede tutar.

Çözüm Odaklılık: Mesut Transport, Müşteri odaklı, pozitif yaklaşımı ile hizmet veren, hızlı, doğru ve dürüst hizmetle sonuca ulaşır.

Müşteri Önceliği: Ürünleriniz Mesut Transport güçlü araç filosu ile bozulmadan ve fire vermeden zamanında yerine ulaşır. Nitelikli çalışmalarımız ve güçlü araç filomuz ile Türkiye'nin her yerinde siz müşterilerimiz ile her zaman birlikteyiz. Geçmişteki çalışmalarımız gelecekteki çalışmalarımızın garantisidir.

Hertürlü yüklemelerinizde bizden de teklif almayı lütfen unutmayınız.

 
Copyright Mesut Transport 2015 Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Vizyonumuz | Teklif İste | İletişim